1. Драпайло Андрій.

Учасник і переможець заключних етапів республіканських олімпіад юних хіміків 1975-1979 н. р.

Переможець всесоюзних олімпіад юних хіміків 1977-1979 н. р.

Закінчив Київський університет ім. Т. Г. Шевченка.

Кандидат хімічних наук.

2. Хом’як Ігор.

Учасник і призер заключного етапу республіканських олімпіад юних хіміків 1980-1982 н. р.

Закінчив Львівський політехнічний інститут.

Кандидат технічних наук.

3. Шалош Романія.

Учасник заключних етапів республіканської олімпіад юних хіміків

1980-1982 н. р., учасник всесоюзного зльоту юних хіміків 1981р., учасник Всесоюзної науково-практичної конференції.

Кандидат хімічних наук.

4. Попський Михайло.

Учасник заключного етапу республіканської олімпіади юних хіміків

1981-1982 н. р..

Закінчив КПІ.

Кандидат хімічних наук.

5. Серветник Андрій.

Учасник і призер заключного етапу республіканської олімпіади юних хіміків 1982-1983 н. р. Учасник всеукраїнського зльоту юних хіміків 1982р. в м. Одесі.

Закінчив Одеський інститут харчової промисловості.

6. Фещенко Вікторія.

Учасник заключного етапу республіканської олімпіади юних хіміків

1984-1985 н. р.

Закінчила Івано-Франківський медінститут.

7. Шандура Микола.

Учасник заключного етапу республіканської олімпіади юних хіміків

1985-1986 н. р.

Закінчив Київський університет ім.. Т. Г. Шевченка.

Кандидат хімічних наук.

8. Міка Олександр.

Учасник і призер заключних етапів республіканської олімпіади юних хіміків 1982-1986 н. р.

Навчався в Київському університеті на хімічному факультеті.

9. Рипецький Володимир.

Учасник заключного етапу республіканської олімпіади юних хіміків

1986-1987 н.р.

Закінчив Івано-Франківський медінститут.

10. Парек Марія.

Учасник і переможець заключних етапів республіканської та всесоюзної олімпіад з хімії 1986-1988 н. р.

Закінчила Львівський медінститут.

11. Чупринда Роман.

Учасник і переможець обласних та заключних етапів всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт МАН 1998-1999 н. р.

Закінчив Львівську політехніку.

12. Томин Стефанія.

Учасник і переможець обласних олімпіад з хімії 1996-2000 н. р. дійсний чин МАН, переможець обласного та всеукраїнського етапів конкурсів захисту науково-дослідницьких робіт 1998-2000 н. р.

Закінчила Київський університет ім.. Т. Г. Шевченка.

Кандидат хімічних наук.

13. Чупринда Мар’яна.

Призер заключного Всеукраїнського етапу захисту науково-дослідницьких робіт в МАН 2001-2002 н. р.

Закінчила Львівську політехніку.

14. Бойко Тетяна.

Призер заключних етапів всеукраїнських олімпіад з хімії 2002-2004 н. р.

Закінчила Київський інститут економіки.

Кандидат економічних наук.

15. Скиба Василь.

Призер заключного етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії 2003-2004 н. р.

Закінчив Київський університет ім.. Т. Г. Шевченка.

16. Волуєва Неля.

Призер заключного Всеукраїнського етапу конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт в МАН 2003-2004 н. р.

Закінчила Івано-Франківський медінститут.

17. Бронецький Ігор.

Дитомонт заключного Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт в МАН 2009-2010 н. р. Учасник і призер заключних етапів Всеукраїнських олімпіад з хімії 2006-2010 рр.

Закінчив Івано-Франківський медінститут.

18. Полозяк Василина.

Учасник Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН 2012-2014 р. Учасник Всеукраїнських олімпіад з хімії 2011-2014 рр.

Навчається в Івано-Франківському медінституті.

19. Десятки учнів переможців і призерів районних (міських) та обласних олімпіад, конкурсів-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

Призери ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (2018-2019 н. р.)

Прізвище, ім’я Клас Предмет Зайняте місце на олімпіаді
Кліщ Тетяна Миколаївна 9 Англійська мова ІІ
Коцур Юлія Михайлівна11 Англійська мова І
Білик Ірина Андріївна10 Англійська мова ІІ
Зубрицька Ірина Ігорівна11 Англійська мова І
Гладюк Вікторія Ростиславівна8 Географія ІІІ
Синишин Назарій Євгенович9 Географія ІІ
Коцур Юлія Миколаївна11 Географія І
Гречко Христина Андріївна6МатематикаІІІ
Гладюк Вікторія Ростиславівна8МатематикаІІ
Зубрицька Ірина Ігорівна11МатематикаІІ
Шевцов Микола Максимович9 Історія І
Вербовська Христина Романівна7ХіміяІІІ
Романів Ірина Олегівна9Інформаційні технологіїІІІ
Зубрицька Ірина Ігорівна11Інформаційні технологіїІІІ
Вербовська Христина Романівна7 Українська мова та література ІІ
Кліщ Тетяна Миколаївна9 Українська мова та література ІІ
Коцур Юлія Миколаївна11 Українська мова та література ІІ
Романів Ірина Олегівна9Німецька моваІ
Гладюк Вікторія Ростиславівна8 Фізика ІІІ
Мартинів Володимир Васильович9Трудове навчанняІІ
Гринюк Віталій Петрович11БіологіяІІ
Коцур Юлія Миколаївна11БіологіяІ
Синишин Назарій Євгенович9БіологіяІ
Кiлькiсть переглядiв: 316