1. Мовчан Ярослав Іванович – доктор біологічних наук, заступник міністра охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України (1993—1999), начальник департаменту, управління Мінекоресурсів, директор департаменту Мін-природи України (2000—2006) (м. Київ).
2. Драпайло Андрій Богданович – кандидат хімічних наук, заступник директора інституту органічної хімії ім. Холодного (м. Київ).
3. Мисак Михайло Васильович – кандидат технічних наук.
4. Хом’як Ігор Петрович – кандидат технічних наук (м. Київ).
5. Шалаш Романія Володимирівна – кандидат хімічних наук (м. Київ).
6. Шандура Микола Петрович – кандидат хімічних наук (м. Київ).
7. Макойда Орест Васильович – кандидат мистецтвознавства (м. Львів).
8. Лонюк Богдан Петрович – кандидат фізико-математичних наук.
9. Романів Наталія Миронівна – кандидат географічних наук (м. Львів).
10. Корнієнко (Шеремета) Євгенія Євгенівна – кандидат наук про Землю.
11. Бойко Тетяна Леонтіївна – кандидат економічних наук (м. Львів).
12. Каспрук (Куровець) Валентина Василівна – кандидат фізико-математичних наук.
13. Томин Стефанія Володимирівна – кандидат хімічних наук (м. Івано-Франківськ).
14. Белицька (Пилячик) Наталія Євгенівна - кандидат філологічних наук (м. Івано-Франківськ)
Аспіранти – Попський Михайло, Скиба Василь, Федунків Зеновій Богданович – автор історико-краєзнавчих видань (див. нижче).
1. Шаран Володимир Богданович – старший тренер футбольного клубу «Олександрія», колишній гравець «Динамо».
2. Савка Михайло Степанович – спортсмен, футболіст.
Початок спортивної кар’єри:
1. ФК «Енергетик» (м. Бурштин);
2. ФК «Зірка» (м. Кіровоград);
3. Спортклуб (м. Львів);
4. Гравець ФК «Карпати» (м. Івано-Франківськ);
5. ФК «Металург» (м. Запоріжжя);
6. ФК «Прикарпаття» (м. Івано-Франківськ);
7. ФК «Буковина» (м. Чернівці);
8. Тренер ФК «Чорноморець» (м. Одеса);
9. ФК «Габола» (республіка Азейбарджан).
Грицай Оксана Степанівна (Міка Ньютон) – здобула перемогу на фестивалі «Чорноморські ігри» у Скадовську (2002р.), а також зайняла:
1995 — «Золотий тік», 2 місце;
1996 — «Надія» (Львів), 3 місце; 1997 — «Фант-лото Надія», 2 місце;
1997 — «Надія» (Львів), 1 місце;
1998 — «Чорноморські ігри» (Скадовськ), 2 місце;
1998 — «Пісні Опілля», 1 місце;
1998 — «Надія» (Львів), 3 місце;
1998 — «Зірки покуття» (Городенка), Гран-прі;
1999 — «Шанс» (Львів), 3 місце;
2000 — «Кришталевий жайвір» (Тернопіль), Гран-прі;
2000 — «Молода Галичина» (Новояворівськ), Гран-прі;
2000 — «Вечорі над Латорицею» (Мукачеве), 1 місце, приз глядацьких симпатій;
2000 — «Володимир» (Володимир-Волинський), 1 місце;
2002 — «Чорноморські ігри» (Скадовськ), 1 місце;
2008 — «Нова хвиля» (Юрмала), 12 місце;
2011 — відбірковий конкурс до «Євробачення» (Київ), 1 місце;
2011 — фінал «Євробачення» (Дюссельдорф), 4 місце.
Під час проходження строкової служби в армії (1984-1986) брав участь у ліквідації аварії на ЧАЕС. У 1990р. закінчив історичний факультет Івано-Франківського державного педагогічного інституту ім. В. Стефаника.
Працював коректором, редактором, старшим науковим редактором, заступником завідувача науково-редакційного відділу при управлінні культури. З 2006р. - керівник Науково-редакційного відділу "Звід пам'яток історії та культури. Івано-Франківська область".
Член Національної спілки краєзнавців України, член історико-краєзнавчого об'єднання "Моє місто" (Івано-Франківськ). З 2010р. за сумісництвом викладає на кафедрі архітектурного проектування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.
Автор 8-ми книг, 16-ти книг у співавторстві, упорядник 4-х книг, автор 40 наукових і 93 науково-публіцистичних статей у альманахах і тематичних збірниках.
Автор книги про місто Бурштин "Коштовний камінь Прикарпаття. Історичні нариси про минувшину й сучасність міста Бурштина".